Nové technologie nás baví ...    a co Vás?  

Logic Elements je R&D laboratoř

která byla založena na dvou základních pilířích

Zaprvé, zakladatelé jsou mladí, nadšení a cílevědomí výzkumníci, kteří rádi zkoumají hranice současných technologií a snaží se je posouvat až na jejich fyzikální limity.

Zadruhé, Logic Elements je členem skupiny Jablotron, která je jedním z největších výrobců elektronických systémů v České Republice, a která exportuje svoji produkci do více než 80ti zemí světa. To nám pomáhá garantovat vysoké nároky na kvalitu ve výrobě.

Tyto základní pilíře nám otevírají příležitosti na trzích a dávají nám možnost nabízet vývoj produktu jako komplexní službu od studie proveditelnosti přes návrh až po samotnou výrobu. Ve spolupráci s výrobními firmami v holdingu, jakou je např. JabloPCB jsme schopni zaručit kvalitu a koordinovat velkoobjemovou výrobu i u sérií v řádech 100k kusů.

Naše kompetence

dělají váš život snazší

Naše produkty

Senzorový zesilovač

Při práci s indukčními senzory je klíčové především zesílení prvotního nízkoúrovňového signálu v měřícím řetězci. To je také důvod, proč věnujeme prvnímu stupni zesílení zvláštní pozornost a...

Senzorový zesilovač preview

Reference

Naši zákazníci
techfasslogo551 doosan profess logorgbeman jaalarms nerrox zat

Jsme členem

JABLOTRON group

Logic Elements je hrdým členem skupiny Jablotron Group. V Jablotron Group tvoříme skupinu samostatných, avšak navzájem spolupracujících firem. Snažíme se být lídry v oborech, které jsme si vybrali. Vymýšlíme produkty a služby, které přináší skutečnou techno-logickou hodnotu. Naším krédem je kvalita a srozumitelnost. Jsme ryze českou společností, které se úspěšně daří pronikat na zahraniční trhy a díky tomu systematicky rosteme.

Naše aktivity jdou nad rámec podnikání – snažíme se pozitivně měnit svět a dění kolem nás.

Logo jablotron group