Nové technologie nás baví ...    a co Vás?  

Logic Elements je R&D laboratoř

která byla založena na dvou základních pilířích

Zaprvé, zakladatelé jsou mladí, nadšení a cílevědomí výzkumníci, kteří rádi zkoumají hranice současných technologií a snaží se je posouvat až na jejich fyzikální limity.

Zadruhé, Logic Elements je členem skupiny Jablotron, která je jedním z největších výrobců elektronických systémů v České Republice, a která exportuje svoji produkci do více než 80ti zemí světa. To nám pomáhá garantovat vysoké nároky na kvalitu ve výrobě.

Tyto základní pilíře nám otevírají příležitosti na trzích a dávají nám možnost nabízet vývoj produktu jako komplexní službu od studie proveditelnosti přes návrh až po samotnou výrobu. Ve spolupráci s výrobními firmami v holdingu, jakou je např. JabloPCB jsme schopni zaručit kvalitu a koordinovat velkoobjemovou výrobu i u sérií v řádech 100k kusů.

Naše kompetence

dělají váš život snazší

Naše produkty

Zebra páska

Zebra páska VMS-1911 byla navržena pro umístění na rotorovou část turbíny tak, aby mohla být snímána laserovými snímači. Povrch zebra pásky je chráněn plastovou povrchovou vrstvou, tak aby páska odolávala prostředí v okolí rotoru. Zadní strana...

Zebra páska preview

Reference

Naši zákazníci
techfasslogo551 doosan profess logorgbeman jaalarms nerrox zat

Jsme členem

JABLOTRON group

Logic Elements je hrdým členem skupiny Jablotron Group. V Jablotron Group tvoříme skupinu samostatných, avšak navzájem spolupracujících firem. Snažíme se být lídry v oborech, které jsme si vybrali. Vymýšlíme produkty a služby, které přináší skutečnou techno-logickou hodnotu. Naším krédem je kvalita a srozumitelnost. Jsme ryze českou společností, které se úspěšně daří pronikat na zahraniční trhy a díky tomu systematicky rosteme.

Naše aktivity jdou nad rámec podnikání – snažíme se pozitivně měnit svět a dění kolem nás.

Logo jablotron group